e4

В Ужгороді відкрили концептуальний готель Emirgand art hotel & restobar, де кожен гість має можливість зануритися в атмосферу pop art і отримати емоції, які стануть найяскравішими спогадами.

На порозі гостей зустрічає сам король поп-арту Енді Воргол, майстерно складений з більш, ніж 4 тисяч металевих прутів. Весь інтер’єр готелю витримано в одному стилі, а номери вражають оригінальним дизайном.

В Україні існують концептуальні готелі, на Закарпатті такий – перший.
Ужгородський арт-готель – унікальний, бо він передає атмосферу, кожен із 24 номерів оформлений неповторною картиною чи принтом. Крім візуального образу атмосфера передається й аудіо. Потрапляючи в номер, гість чує музику того часу. Усе це формує незабутні спогади. Що стосується рестобару, то тут представлено 4 напрями кухні – закарпатська, єврейська, італійська і американська. Ми зібрали найкращі страви у своєму меню, а напої – також концептуальні, за унікальною рецептурою. Є і свої фішки, про які Закарпаття вже можливо чуло, а Україна та гості з-за кордону тільки починають дізнаватися.
За словами Федора Шандора, професора, туризмознавця, цікаві туристичні об’єкти, які мають свою оригінальну концепцію підвищують інтерес туристів до Закарпаття. Лояльна цінова політика нового готелю – теж привід обрати місцем відпочинку Ужгород, Закарпаття.

Закрити меню